Cennik kursów i szkoleń w ODTJ

Nasze kursy oraz szkolenia w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy zostały przygotowane przez najlepszych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem. Chcąc przygotowywać kierowców do bezpiecznej jazdy na przykład jako kierowca karetki pogotowia ratunkowego lub innego pojazdu uprzywilejowanego na najwyższym poziomie nauczania, korzystamy z szerokiego zakresu materiałów szkoleniowych. W trakcie naszych kursów przeprowadzamy nie tylko zajęcia teoretyczne. Korzystamy ze specjalnego autodromu, toru dla kierowców do ćwiczeń oraz płyt poślizgowych. Wszystkie materiały oraz sprzęt, który stosujemy w trakcie kursów na pojazdy uprzywilejowane oraz egzaminy są wliczone w cenę kursu. Przedstawiane na naszej stronie koszty szkoleń są całkowite. Warunkiem uczestnictwa w kursie na pojazdy uprzywilejowane jest przedpłata w wysokości od 300 do 500 zł. Dla zainteresowanych osób mamy również przygotowane rabaty cenowe dlatego zapraszamy do kontaktu z naszym Ośrodkiem Doskonalenia Techniki Jazdy.

Ceny szkoleń kierowców pojazdów uprzywilejowanych

W cenę szkolenia na pojazdy uprzywilejowane zostały wliczone koszty materiałów szkoleniowych, egzaminów oraz godzin, które zostaną przeznaczone na przygotowanie teoretyczne oraz zajęcia praktyczne na specjalnym autodromie, torze dla kierowców oraz płytach poślizgowych.

Kategoria Cena Liczba godzin (teoria+praktyka)
kat. A 850 zł 6 + 8 godzin
kat. B 650 zł 6 + 8 godzin
kat. C 950 zł 6 + 8 godzin
kat. D 1150 zł 6 + 8 godzin

Ceny szkoleń doskonalenia techniki jazdy

Dzięki szkoleniom z zakresu doskonalenia techniki jazdy, kierowcy ćwiczą swoje umiejętności jak najbardziej optymalnej i bezpiecznej jazdy. W ceny naszych szkoleń wliczyliśmy wszelkie materiały niezbędne do kompleksowego przygotowania naszych kursantów.

Szkolenie Cena
Doskonalenie techniki jazdy od 550 zł
Eco driving (jazda ekologiczna) od 350 zł
Jazda defensywna od 350 zł

Szkolenia kierowców w ODTJ


Zapoznaj się z ofertą naszych szkoleń dla kierowców w ODTJ! Przygotowujemy kierowców do bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym!
Zobacz zakres zagadnień każdego z oferowanych przez nas szkoleń!

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!